Connect met Facebook

 Nederland   |   België 
 |  Klik hier voor de email service
Maandag20 OctDinsdag21 OctWoensdag22 OctDonderdag23 OctVrijdag24 OctZaterdag25 OctZondag26 Oct
vorige week            nacht | ochtend | middag | avond | hele dag | print            volgende week
00:01 DIVERSE SPORTEN
Maand selectie
00:09 DIVERSE SPORTEN
Wednesday Selection
00:16 VOETBAL
UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland)
08:38 SNOOKER
Shanghai Masters (China) - Finale
10:00 DIVERSE SPORTEN
WATTS - Oktober Special
10:54 VOETBAL
UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland)
12:31 DIVERSE SPORTEN
WATTS
12:44 DIVERSE SPORTEN
WATTS
13:46 SNOOKER
European Tour (Duitsland) - Finale
15:44 DARTEN
Top of Ghent in Gent (België)
17:31 DIVERSE SPORTEN
WATTS
18:16 WINTERSPORTEN
Ski Pass
18:39 SNOOKER
Euro Tour in Sofia (Bulgarije) - Finale
20:02 VECHTSPORT
VECHTSPORTEN: Fight Club - K1
21:58 STERKSTE MAN
Champions League Zambia
22:55 RALLY
ERC Du Valais
23:07 PRO WRESTLING
This Week on World Wrestling Entertainment
23:40 PRO WRESTLING
Vintage Collection
00:32 AUTOSPORT
World Series by Renault in Alcaniz (Spanje) - Terugblik
01:01 DIVERSE SPORTEN
WATTS
Waar de sport blauw is, geldt voor deze kijkers een andere programmering. Klik op die sport om te zien wélke.
00:06 SNOOKER
Shanghai Masters (China) - Finale
01:36 WIELRENNEN
Zesdaagse (Baan Kampioenschappen) Amsterdam
03:00 BASKETBAL
Eurocup - Regulier seizoen, dag 2 Lokomotiv Kuban (Rusland) - Ventspils (Letland)
04:30 VOETBAL
UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland)
06:00 WIELRENNEN
Zesdaagse (Baan Kampioenschappen) Amsterdam
07:29 DARTEN
Top of Ghent in Gent (België)
09:30 BASKETBAL
Eurocup - Regulier seizoen, dag 2 Lokomotiv Kuban (Rusland) - Ventspils (Letland)
11:04 BASKETBAL
The Euroleague Basketball Show
11:31 WIELRENNEN
Zesdaagse (Baan Kampioenschappen) Amsterdam
12:59 AUTO/MOTORSPORT
GT Academy Masterclass
13:14 VOETBAL
UEFA Youth League - Groepswedstrijd: 3e speelronde FC Barcelona (Spanje) - Ajax Amsterdam (Nederland)
14:54 DIVERSE SPORTEN
WATTS
15:56 SKISPRINGEN
Zomer Grand Prix in Klingenthal (Duitsland) - HS 140
17:36 DIVERSE SPORTEN
Campus
18:10 WIELRENNEN
Zesdaagse (Baan Kampioenschappen) Amsterdam
19:15 WIELRENNEN
Zesdaagse (Baan Kampioenschappen) Amsterdam
22:45 ARMWORSTELEN
PAL / NAL
23:13 DARTEN
Top of Ghent in Gent (België)
00:14 STERKSTE MAN
Champions League Zambia
01:08 DIVERSE SPORTEN
WATTS
01:25 WIELRENNEN
Zesdaagse (Baan Kampioenschappen) Amsterdam
03:00 BASKETBAL
Eurocup - Regulier seizoen, dag 2 Nymburk (Tsjechië) - Oldenburg (Duitsland)
04:30 AMERICAN FOOTBALL
NCAA Big Ten Conference - Minnesota (Verenigde Staten) - Purdue (Verenigde Staten)
Share |
(c) Copyright Eurosport - Disclaimer - Powered by Initium