Connect met Facebook

 Nederland   |   België 
 |  Klik hier voor de email service
Maandag2 MrtDinsdag3 MrtWoensdag4 MrtDonderdag5 MrtVrijdag6 MrtZaterdag7 MrtZondag8 Mrt
vorige week            nacht | ochtend | middag | avond | hele dag | print            volgende week
00:17 VOETBAL
Algarve Cup (vrouwen) (Portugal) - Poulewedstrijd Duitsland - Zweden
08:30 VOETBAL
Algarve Cup (vrouwen) (Portugal) - Poulewedstrijd Japan - Denemarken
09:30 BIATLON
WK in Kontiolahti (Finland) - Gemengde estafette
10:30 ALPINESKIEN
World Cup in Garmisch Partenkirchen (Duitsland) - Training Vrouwen Afdaling
12:00 ALPINESKIEN
World Cup in Kvitfjell (Noorwegen) - Training Mannen Afdaling
13:00 NOORDSE COMBINATIE
World Cup in Lahti (Finland) - HS 130
14:00 VOETBAL
Algarve Cup (vrouwen) (Portugal) - Poulewedstrijd Duitsland - China
16:00 VOETBAL
Algarve Cup (vrouwen) (Portugal) - Poulewedstrijd Frankrijk - Denemarken
18:00 SKISPRINGEN
World Cup in Lahti (Finland) - Kwalificatie HS 130
19:00 ATLETIEK
EK Indoor in Praag (Tsjechië) - Dag 1
20:00 TIMBERSPORT SERIES
WK -
20:30 TIMBERSPORT SERIES
WK -
21:00 DIVERSE SPORTEN
Sports insiders - Million Dollar Ladies
21:30 BOKSEN
WBC Mediterranean Championship in Halle (Duitsland) - Gevecht in het Cruisergewicht D. Beljo (Bosnië & Herzegovina) - M. Kurzweil (Duitsland)
23:30 ATLETIEK
EK Indoor in Praag (Tsjechië) - Dag 1
00:30 SKISPRINGEN
World Cup in Lahti (Finland) - Kwalificatie HS 130
01:30 VOETBAL
Algarve Cup (vrouwen) (Portugal) - Poulewedstrijd Duitsland - China
03:00 VOETBAL
Algarve Cup (vrouwen) (Portugal) - Poulewedstrijd Frankrijk - Denemarken
04:00 VOETBAL
Football: Programme to be announced - Football: Programme to be announced
Waar de sport blauw is, geldt voor deze kijkers een andere programmering. Klik op die sport om te zien wélke.
01:29 BASKETBAL
Eurocup - Laatste 16, Dag 1 Valencia (Spanje) - Bayern München (Duitsland)
03:00 VOETBAL
Algarve Cup (vrouwen) (Portugal) - Poulewedstrijd Japan - Denemarken
04:00 VOETBAL
Algarve Cup (vrouwen) (Portugal) - Poulewedstrijd Duitsland - Zweden
05:00 ATLETIEK
EK Indoor in Praag (Tsjechië) - Kwalificaties
06:30 FREE RIDE
World Tour in Zermatt (Zwitserland) -
07:30 WIELRENNEN
Grand Prix GP Samyn
08:30 ATLETIEK
EK Indoor in Praag (Tsjechië) - Kwalificaties
09:45 ATLETIEK
EK Indoor in Praag (Tsjechië) - Dag 1
14:15 NOORDSE COMBINATIE
World Cup in Lahti (Finland) - HS 130
15:00 NOORDSE COMBINATIE
World Cup in Lahti (Finland) - 10km individuele Gundersen
15:45 DIVERSE SPORTEN
WATTS
16:00 ATLETIEK
EK Indoor in Praag (Tsjechië) - Dag 1
19:00 VOETBAL
Bundesliga hoogtepunten
19:45 VOETBAL
Bundesliga voorbeschouwing
20:15 VOETBAL
Bundesliga - Dag 24 VfB Stuttgart (Duitsland) - Hertha BSC (Duitsland)
22:30 PRO WRESTLING
This Week on World Wrestling Entertainment
23:00 PRO WRESTLING
Vintage Collection
00:00 ATLETIEK
EK Indoor in Praag (Tsjechië) - Dag 1
01:30 VOETBAL
Bundesliga - Dag 24 VfB Stuttgart (Duitsland) - Hertha BSC (Duitsland)
03:00 BOKSEN
WBC Mediterranean Championship in Halle (Duitsland) - Gevecht in het Cruisergewicht D. Beljo (Bosnië & Herzegovina) - M. Kurzweil (Duitsland)
05:00 ATLETIEK
EK Indoor in Praag (Tsjechië) - Dag 1
Share |
(c) Copyright Eurosport - Disclaimer - Powered by Initium