Connect met Facebook

 Nederland   |   België 
 |  Klik hier voor de email service
Maandag28 JulDinsdag29 JulWoensdag30 JulDonderdag31 JulVrijdag1 AugZaterdag2 AugZondag3 Aug
vorige week            nacht | ochtend | middag | avond | hele dag | print            volgende week
00:01 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 4e etappe
01:16 AUTO/MOTORSPORT
Motorsports Weekend - Het allerlaatste nieuws vanuit de auto- en motorsportwereld.
08:30 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 4e etappe
09:30 VOETBAL
EK onder 19 jaar (Hongarije) - Halve finales Portugal - Servië
10:30 SKISPRINGEN
Zomer Grand Prix in Wisla (Polen) - HS 134
11:30 ATLETIEK
WK junioren in Eugene (VS) - Dag 6
13:15 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 4e etappe
14:15 WIELRENNEN
LeMond of Cycling
14:30 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 5e etappe
17:00 DIVERSE SPORTEN
WATTS
17:30 WORSTELEN
Golden Grand Prix in Baku (Azerbeidzjan) - Finale
18:35 DIVERSE SPORTEN
Wednesday Selection
18:40 PAARDENSPORT
World Dressage Masters in Falsterbo (Zweden) -
19:40 PAARDENSPORT
Riders Club
19:45 DIVERSE SPORTEN
Lucia S Selection
19:50 GOLF
US PGA Tour - RBC Canadian Open
20:50 GOLF
Golf Club
20:55 ZEILEN
Yacht Club
21:05 DIVERSE SPORTEN
Wednesday Selection
21:10 WIELRENNEN
LeMond of Cycling
21:30 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 5e etappe
22:30 SKISPRINGEN
Zomer Grand Prix in Wisla (Polen) - HS 134
23:30 ATLETIEK
WK junioren in Eugene (VS) - Dag 6
00:30 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 5e etappe
Waar de sport blauw is, geldt voor deze kijkers een andere programmering. Klik op die sport om te zien wélke.
00:26 MOTORCROSS
WK in Loket (Tsjechië) - Race 2 MXGP
00:55 WIELRENNEN
Tour de France - 21ste etappe
03:00 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 4e etappe
04:00 SKISPRINGEN
Zomer Grand Prix in Wisla (Polen) - HS 134
05:00 MOTORCROSS
WK in Loket (Tsjechië) - Race 1 MXGP
05:30 MOTORCROSS
WK in Loket (Tsjechië) - Race 2 MXGP
06:00 AUSTRALIAN FOOTBALL
Australian Football League (AFL) - Ronde 18: Hawthorn Hawks (Australië) - Sydney Swans (Australië)
07:15 AUSTRALIAN FOOTBALL
Australian Football Magazine
08:15 AUTOSPORT
Porsche Super Cup in Boedapest (Hongarije)
09:00 AUTOSPORT
Blancpain Endurance Series, Spa (België)
10:00 MOTORCROSS
WK in Loket (Tsjechië) - Race 2 MXGP
10:45 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 4e etappe
11:45 VOETBAL
EK onder 19 jaar (Hongarije) - Halve finales Portugal - Servië
12:45 VOETBAL
EK onder 19 jaar (Hongarije) - Halve finales Duitsland - Oostenrijk
13:45 WIELRENNEN
LeMond of Cycling
14:00 SKISPRINGEN
Zomer Grand Prix in Wisla (Polen) - HS 134
15:00 ATLETIEK
WK junioren in Eugene (VS) - Dag 6
16:00 VOETBAL
EK onder 19 jaar (Hongarije) - Halve finales Duitsland - Oostenrijk
17:00 VOETBAL
EK onder 19 jaar (Hongarije) - Halve finales Portugal - Servië
18:00 VOETBAL
CEE Cup
20:00 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 5e etappe
21:00 PRO WRESTLING
This Week on World Wrestling Entertainment
21:30 PRO WRESTLING
Vintage Collection
22:30 BOKSEN
Gevecht om het WBA wereldkampioenschap (Duitsland) - Gevecht in het Halfzwaargewicht E. Maccarinelli (Groot- Brittannië) - J. Brahmer (Duitsland)
00:00 VOETBAL
CEE Cup
01:00 ATLETIEK
WK junioren in Eugene (VS) - Dag 6
03:00 WIELRENNEN
Ronde van Wallonië - 5e etappe
04:00 MOTORCROSS
WK in Loket (Tsjechië) - Race 1 MXGP
04:30 MOTORCROSS
WK in Loket (Tsjechië) - Race 2 MXGP
05:00 DIVERSE SPORTEN
WATTS
Share |
(c) Copyright Eurosport - Disclaimer - Powered by Initium